![](https://ruylclassics.nl/wp-content/uploads/Renault-Alpine-scaled-aspect-ratio-1500-600-scaled.jpg)
Renault Alpine A310 V6 - april 1984
Merk
Renault
Type
Alpine A310 V6
Motor
6cil. 2664cc, 110kw/150pk benzine, handgeschakeld 5 versnellingen
Tellerstand
56.736 km
Bouwjaar
april 1984
Kleur
exterieur 631 Silver métallisé, interieur velours blauw
Prijs
VERKOCHT
![](https://ruylclassics.nl/wp-content/uploads/renault-alpine-a310-v6-april-1984-04-07-2021/001.jpg)
Accessoires en opmerkingen
Schittereden Alpine A310 V6 met en gekende historie en een kilometerstand van slechts 56.736. Geproduceerd voor, en nieuw geleverd in Frankrijk aan een Renault-dealer in Mestré waar de 2e. eigenaar, een Venetiaan, de V6 in mei 1987 met een kilometerstand van circa 4.000 kocht. Sinds medio 2006 in het bezit van de 3e. eigenaar, een serieuze auto-verzamelaar uit het Zuid-Franse Cannes. Technisch in 2017 zeer uitvoerig onderhouden, ruim € 9.000, — werden geïnvesteerd in de volgende werkzaamheden: Motor en versnellingsbak uitgebouwd en nieuw afgedicht, koppeling en radiator vervangen, roestvrijstalen uitlaat en nieuwe Michelin TRX banden gemonteerd, remsysteem, startmotor en dynamo gereviseerd.
Het interieur weerspiegeld de zorgzaamheid waarmee de vorige eigenaren de Alpine hebben behandeld, het lakwerk, met zekerheid ooit vernieuwd, vertont een perfect glans, is krasvrij en vertoont nagenoeg geen gebruikssporen. Op de cover van het Duitstalig magazine Alpine-Post uitgave maart 2006 prijkt onze A310 met een prachtige, in Venetië gemaakte foto. Binnenin is een 6-pagina tellend artikel terug te vinden waarin zowel een stukje over de historie van de auto alsook over zijn toenmalige eigenaar, een fervent Alpine liefhebber, terug te vinden is.
Een niet gemodificeerde, niet gerestaureerde A310 Phase II, gekenmerkt door onder andere de 5-versnellingsbak, is in deze conditie op de huidige markt een absolute rariteit te noemen.
Onze classics zijn steeds te bezichtigen in onze showroom na afspraak. Klik hier voor onze contactgegevens.